Гель-лаки Oxxi Professional: переваги використання

В даний час, різноманіття компаній, що пропонують косметичну продукцію — дуже велике. Звідси виникають складнощі з пошуком по-справжньому якісної і безпечної косметики з прийнятною вартістю.

Варто зазначити, що продукція Oxxi Professional повністю відповідає перерахованим вище вимогам. В Каталог Oxxi Professional входить понад 300 видів гель-лаків зі 100% стійким покриттям.

Це якісні лаки та покриття для нігтів на основі гелю. Переваги гель-лаків Oxxi Professional очевидні. Вони можуть використовуватися як для професійних салонів краси, так і для домашнього використання. Завдяки високому рівню якості і безпеки — засоби не здатні завдати шкоди нігтям. Весь секрет безпеки прихований в інгредієнтах, що входять до складу засобів — вони повністю натуральні. Покриття також характеризується і тривалістю збереження. В середньому, нанесений і висушений на нігтьову пластину лак — зберігає свій вигляд протягом трьох тижнів. Це досить вражаючі показники, враховуючи демократичну вартість продукту.

Перевагою також є і багатий вибір кольорів, відтінків і тонів дуже багато: від яскравих насичених, до приглушених.

Основні переваги гель-лаків компанії:

  • висока швидкість застигання;
  • простота нанесення;
  • відсутність тріщин і відколів;
  • різноманіття вибору кольорової палітри;
  • відсутність сторонніх і неприємних запахів.

До основного недоліку і в той же час перевазі є те, що лак має щільну структуру, тому для насиченого кольору покриття може знадобитися наносити світлі відтінки в два шари, темні відтінки можна наносити і в один шар.

Зняття лаку також не викликає яких-небудь проблем, в цьому плані — він ідеальний. Не варто забувати, що якісного лаку недостатньо, слід подбати і про топі і базі для створення красивого манікюру.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here