Фільтри і охолодження для акваріума

Всім досить добре відомо, що акваріум — це цілий підводний світ, тільки в мініатюрному вигляді, головні мешканці якого — найрізноманітніші види рибок. Багато хто впевнений в тому, що рибки відносяться до числа самих невибагливих і нешкідливих домашніх улюбленців. Правда не всі так просто як може здатися на перший погляд. Адже догляд за ними рівно, як і їх вирощування справа далеко не з легких.

Саме тому якщо у Вас вже є такий довгоочікуваний акваріум з маленькими і прекрасними рибками, або Ви тільки збираєтеся їм обзавестися, в обов’язковому порядку подбайте про те, щоб заздалегідь купити фільтр для акваріума в Інтернет-магазині AquaSmile.

Фільтр для акваріума і фільтрація води: чому так важливо?

Як відомо, для того щоб рибки в акваріумі не загинули, потрібно як мінімум наявність наступних моментів:

 1. якісне і збалансоване харчування;
 2. хороше освітлення;
 3. регулярне очищення акваріума;
 4. фільтрація води.

Фільтр для акваріума — це життєво важлива і невід’ємна частина будь-якого сучасного акваріума, яка допомагає підтримувати чистоту в ньому, тим самим організовуючи якісне життя всім його мешканцям.

Контроль температури = здоров’я акваріума!

Морська і прісноводна акваріумістика потребує надійних холодильниках для досягнення природної температури води і збереження здорового життя в акваріумі.

Як правильно вибрати акваріумний холодильник?

Чим відрізняються охолоджувачі різних виробників

Охолоджувачі — це дороге обладнання для акваріума. До вибору потрібно підійти відповідально, прислухайтеся до порад професійних акваскейперов.

Температурні коливання можуть бути стресовими і навіть смертельними для рослин, риб, коралів і будь-яких інших безхребетних в акваріумі. При підвищенні температури води в акваріумі, знижується здатність води утримувати розчинений у воді кисень. Таким чином, це може виявитися фатальним для ваших вихованців, особливо якщо у вас немає потужної аерації або білкового скиммера.

Критерії вибору чилера:

 • Ціна
 • Потужність приладу
 • Рівень шуму, чиллер може бути гучними, особливо для великих акваріумів
 • Простота обслуговування
 • Правильно вибрати продуктивність чилера для вашого обсягу акваріума
 • Гарантія
 • Дизайн
 • Функціональність чилера

Головне, щоб охолоджувач для акваріума міг підтримувати стабільну температуру в вашому акваріумі. Стабільна температура є одним з головних компонентів здоров’я риб, рослин і коралів.

У нашому інтернет-магазині AquaSmile увазі всіх покупців представлені якісні і дуже функціональні пристрої, що фільтрують наступних типів: внутрішні, а також зовнішні фільтри для води. Зовнішні пристрої — досить прості і дуже зручні в процесі експлуатації, природно їх встановлюють або «за», або «над» самим акваріумом. Ну а внутрішні призначені для установки всередині резервуара.

При бажанні кожен покупець зможе підібрати і купити надійні фільтри для акваріумів або інші товари для рибок.

Будьте впевнені в тому, що кожному своєму клієнту ми пропонуємо найширший асортимент різної продукції, причому за найпривабливішими цінами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here