Електричная рушникосушка: ТЕН або кабель

Електрична рушникосушка — оптимальний прилад для ванної, робота якого не залежить від центрального ГВЗ або автономного опалення.

Сьогодні на ринку присутня два типи електро рушникосушок, що розрізняються нагрівальними елементами:

  1. з Теном (трубчастий нагрівальний елемент)
  2. з гріючим кабелем.

Яку електричну рушникосушку краще вибрати?

Рушникосушка з Теном

Такий прилад нагрівається за рахунок вбудованого Тена. Трубний каркас заповнений рідиною (масло, антифриз) в яку занурений нагрівач. При нагріванні Тена нагрівається рідина і через труби тепло віддається назовні. Електричні рушникосушки, придбати які можна на сайті https://bavex.ua, частіше оснащуються нагрівачами потужністю 0,3 -1,2 кВт. Вони здатні не тільки сушити білизну, але і обігріють ванну при необхідності.

Рушникосушки ТМ BAVEX виготовляються з високоякісної нержавіючої труби з товщиною стінки 2 мм, а також дані вироби завдяки новітній технології, розробленій компанією, не вимагають для своєї установки фітингів, а це значить що по-перше, така установка дешевше, а по-друге це значно надійніше інших систем, так як повністю виключає можливість протікання.

Існують комбіновані ТеНові рушникосушки. При наявності центрального гарячого водопостачання, опалення вони працюють як водяні, а при його відсутності, як електричні.

Рушникосушка кабельна

У електро рушникосушки такого типу нагрів проводиться за рахунок вкладеного всередину кабелю з високим опором. Такі прилади випускаються в діапазоні потужностей 20-200 Вт.

Переваги і недоліки: порівняння

Розглянемо «за і проти» кожного типу по основних споживчих критеріям:

Потужність

Якщо вам потрібна рушникосушка високої потужності, здатна не тільки на сушку рушників, а й на обігрів приміщення, краще звернути увагу на прилад з Теном. Якщо потрібна виключно сушка білизни і рушників, доцільно придбати обігрівач з гріючою кабелем.

Ціна

Ціни на кабельні електро рушникосушки нижче, ніж на ТеНові аналогічної потужності.

Простота установки

Якщо прилад невеликої потужності (до 600Вт), то його можна встановити і самостійно. При монтажі електричних рушникосушок з Теном більш високої потужності можуть знадобитися послуги електрика, можливо потрібна прокладка окремого кабелю від щитка. Ще складніше установка комбіновано водяного-електричного радіатора. Загалом, можна сказати, що установка кабельної рушникосушки простіше, ніж ТеНової.

Швидкість нагріву

Рушникосушка з гріючим кабелем прогріється до робочої температури за кілька хвилин. Для прогріву приладу Теном потрібно хвилин 20-30, іноді до години.

Інерційність

Інерційність — здатність рушникосушки віддавати тепло після відключення. У радіатора на ТЕН вона значно вище, так як рідина має гарну теплоємність, здатна накопичувати тепло.

Ремонтопридатність

У кожному з типів можна провести заміну гріє елемента. За відгуками власників і ремонтників, замінити ТЕН простіше, ніж гріючий кабель.

Висновок

Принципової різниці в роботі електричної рушникосушки з Теном або нагрівальним кабелем немає. Кабельні дешевше з потужністю в середньому від 20 Вт до 200 Вт. Їх краще використовувати виключно для сушки білизни. Але якщо потрібна сушарка більшої потужності, для обігріву приміщення, аж до 1,5 кВт, зверніть увагу на ТеНові прилади.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here