Доставка вантажів з Китаю. Вибираємо вантажоперевізника.

На сьогоднішній день важко собі уявити доставку вантажу, не використовуючи при цьому будь-якої транспорт або транспортну компанію, особливо при міжнародній доставці.

Що означає в наш час слово «вантажоперевезення»?

Це дуже відповідальний і досить складний процес, що вимагає відповідних навичок не тільки як водія, але і організатора вантажоперевезень. Одним словом, вантажоперевезення — справа клопітка. Особливо якщо перевозити посилку з Китаю.

Адже це зовсім інша країна, де на ввіз і вивіз продукції необхідно отримати спеціальний дозвіл, а потім все зафіксувати в документах, які дуже ретельно перевіряються при перетині міжнародних кордонів.

Як правило, транспортна компанія бере на себе оформлення всіх необхідних документів для транспортування вантажу з Китаю. Одночасно з цим доставка грузов из Китая повинна здійснюватися з відповідним ступенем безпеки.

Безпека

Для того щоб бути впевненим в тому, що компанія вантажоперевезень, до якої Ви звернулися, дійсно робить транспортування вантажу якісно, а значить безпечно, Ви можете вимагати надати копію документа про ліцензування даної компанії. Якщо такий документ є, то компанія здійснює транспортування вантажу згідно з усіма запропонованим нормам. Необхідно вибрати правильну транспортну компанію, яка Вас не підведе ні на одному з етапів доставки.

Доставка збірних вантажів з Китаю

В даний час у багатьох компаній з’явилася така послуга, як «Доставка збірних вантажів з Китаю». Дана послуга дозволить Вам отримати реальну вигоду, незважаючи на те, що така доставка вантажу вимагає значних витрат часу і коштів. Це пов’язано з тим, що дана транспортування характеризується складністю контролю процесу оформлення супровідних документів і митного очищення.

Етапи доставки вантажу

  1. Доставка збірних вантажів, як технологічний процес, проходить в кілька етапів.
  2. Вантаж необхідно перевезти на склад компанії-експедитора.
  3. Потім він буде консолідований, іншими словами — об’єднаний, з іншими такими ж малогабаритними партіями вантажів, що належать різним відправникам.
  4. І тільки після ретельного огляду, упаковки, підготовки необхідних документів збірний вантаж може відправлятися до місця призначення.

Збірні вантажі будуть доставлені за різними адресами в чітко встановлені терміни, а відправник отримає істотну економію коштів, що витрачаються на транспортування.

Переваги доставки

1. Використовуючи послугу доставки збірних вантажів, клієнт має можливість відправляти вантаж будь-якої ваги і обсягу, при цьому витрати на перевезення значно зменшаться.

2. Економія в такому випадку буде практично на всіх етапах доставки вантажу.

3. Зниження витрат на фрахт для кожного із замовників, чий вантаж був зібраний в одному контейнері. Зазвичай клієнт платить за фрахт пропорційно обсягу, який займає його вантаж.

4. Доставка збірних вантажів з Китаю значно економить робочу силу, всі операції з одним контейнером, в якому знаходиться, наприклад, десять різних товарів різних вантажоодержувачів проводяться один раз, а не десять.

5. Використання консолідованих вантажів, дає можливість значно розширити сектор діяльності підприємства — за рахунок доставки вантажів малої маси істотно збільшується кількість потенційних клієнтів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here