Допомога недосвідченому покупцеві або як відрізнити оригінальні парфуми від підробки

Серед усієї виробленої в світі косметичної продукції, парфумерію підробляють найчастіше. Це все через те, що жінки, як правило, на своїх духів не економлять і хочуть завжди добре пахнути.

Головне питання, яке задають покупці консультанту в магазині — про якість і виробника парфумерії в їх відділі.

Природно нікому з нас не хочеться платити велику суму грошей за неякісний товар, а тим більше купувати підроблені парфуми.

Підбір якісного аромату в интернет магазине духов и парфюмерии — це обов’язкова послуга, яку готовий надати консультант у відділі парфумерії. Але буде це підробка або якісний продукт — залежить тільки від вас. Тому, щоб уберегтися від обману професійних продавців, важливо дотримуватися кількох правил, які, безсумнівно, допоможуть вам придбати високоякісний парфум.

«Фальшивки» найчастіше надходять у продаж як митний конфіскат, товарні залишки з вітрин магазинів, рекламні акції парфумерних брендів чи іншими «міфічними» способами.

Фальсифікат — це те, що видають за якісний парфум від відомої торгової марки. Оригінальним товаром будуть вважатися тільки ті духи, які вироблені з особливою унікальною формулою, а також виготовлені на власних підприємствах торгових домів або по їх попереднім замовленням. Вся інша продукція відноситься до фальшивої або підробленої.

Парфуми: як відрізнити підробку від оригіналу: етапи підбору якісної продукції

1. Перевірити цілісність упаковки. Неякісний целофан, найчастіше використовується для оформлення підробленої продукції. Також зверху чи знизу упаковки повинна бути фірмова наклейка.

2. Уважно вивчити штрих-код країни, нанесений на упаковку, адже справжні французькі парфуми ніколи не будуть проводитися в Китаї або на Тайвані.

Ось перші цифри основних штрих кодів головних країн-виробників якісної парфумерії:

  • Франція — 30-37,
  • Італія 80-83,
  • Великобританія — 50,
  • Німеччина — 400-440,
  • Іспанія — 84,
  • США і Канада — 00-09.

3. Необхідно звертати увагу на серійний номер партії. Він знаходиться трохи нижче ледве помітною прозорою наклейки, з написом «Eau de Toilette». Цей же номер повинен дублюватися на картонній упаковці обраного вами аромату.

4. Фальшивку можна визначити по картонному змістом в оригінальній коробці. Тільки у справжніх духів всередині є картонний або пластиковий каркас. Він захищає флакон з парфумами від збовтування і сильної тряски.

5. Тільки на оригінальних духів на картонній коробці можна знайти написи «Made in France» або «Made in Italy», які написані дрібним шрифтом.

6.Также необхідно перевірити терміни придатності, склад і дату виготовлення обраних духів, адже творці «фальшивок» дуже часто не вказують подібну інформацію на упаковці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here