Догляд за махровими рушниками

Ранок має бути добрим!

Хто з нас не любить витертися вранці м’яким і ароматним махровим рушником? І, якщо «аромату» йому можна надати за допомогою миючих засобів, то, щоб домогтися м’якості іноді доводиться постаратися. «Сумного» вигляду рушнику надає його «запраність». Але подарувати цій речі гідний вигляд теж не проблема!

Дбайливий догляд

Міняйте рушники для рук і ніг раз в три-п’ять днів. Так ви зможете уникнути неприємного запаху і скупчення бактерій у виробі.

Не зберігайте вироби в кімнатах з підвищеною вологістю

Іноді на фото можна побачити, як в стопках зберігають рушники у ванній кімнаті. Вологого місця зберігання виробів з махри слід уникати (це, до речі, стосується не тільки рушників, але і халатів з відповідного матеріалу). Їх максимально висока здатність швидко вбирати вологу, призведе до скупчення затхлого запаху, від якого, до речі, не так просто позбутися.

Якщо ви вирішили випрати рушники, не кладіть надовго їх в корзину з іншими брудними речами. Увібравши в себе чужий аромат, махра буде «ароматно» пахнути на всю кімнату.

Якісні рушники за гарними цінами чекають вас на https://cedra.com.ua.

Запеклі умови сушіння зроблять вироби грубими на дотик

По можливості, сушіть рушники при середній вологості, бо, при підвищеній — вони наберуться затхлого запаху, а, при зниженій — стануть занадто жорсткими.

Відіпрати плями

Ось з плямами справа йде трохи складніше. Для початку замочіть махрові вироби в сольовому розчині. Завдяки білому мінералу брудні острівці стануть більш податливі під час прання.

Побороти жирні плями на м’якому виробі допоможе миючий засіб для посуду. Рівномірно розподіліть його прямо на пляму, дайте добре вбратися і залиште на деякий час; виперіть, використовуючи рідкий порошок або капсули для білизни.

З плямами теж можна впоратися

Намагайтеся не використовувати сухі засоби для прання: рідкі — більш надають виробу м’якості.

Надати виробам м’якості і легкості

Використовуйте звичайний оцет. Влийте при полосканні пару столових ложок на п’ять літрів води. Намагайтеся просушувати вироби на свіжому повітрі — це додасть їм додаткового приємного аромату.

Вам пощастило, якщо в машині є функція для сушки

Вагому роль відіграє процес сушіння виробів. Ворсинки махри завжди будуть распушеннимі, якщо ви щасливий володар пральної машини з попереднім сушінням білизни. Якщо такої у вас немає — віджимайте рушники вручну або використовуйте мінімальну кількість оборотів у функції пральної машини.

Перед розвішуванням — «струсіть» кожен виріб, так махра стане пухкіше і м’якше після повного висихання.

Ваші рушники завжди будуть м’якими і пухнастими

Бережливе ставлення до виробів з делікатних тканин, дозволить надовго зберегти їх привабливий зовнішній вигляд.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here