Дерев’яні алфавіти і абетки — класика, перевірена часом

Щоб дитина росла в гармонії і правильно розвивалася, необхідно регулярно займатися з нею, вивчаючи букви і цифри. Дитина легко сприймає навчання при правильному підході. Дитячий розум допитливий і допитливий, тому варто займатися з дітьми якомога раніше.

У цьому вам допоможуть популярні розвиваючі приналежності та іграшки, такі як дерев’яний алфавіт або абетка. Якщо ви ще не обрали собі «помічника» для занять з дитиною, саме час зробити це.

Різновиди дерев’яних алфавітів

Мабуть, для початку варто згадати про самих звичайні дитячі кубики з буквами або цифрами, які були практично у кожного з нас. Повністю дерев’яні, з написами червоного або синього кольору — деякі моделі ще і з малюнками. І скільки радості це доставляло! На нашому ринку також можна придбати дерев’яний алфавіт у вигляді пазла, який представляє собою дошку з буквами-вкладишами.

Дитина не тільки навчиться називати цифри і орієнтуватися в буквах алфавіту, але і гратиме з їх фігурами. Вивчати таким чином можна українську, російську або англійську алфавіт. Психологи стверджують, що подача інформації в ігровій формі легко сприймається і запам’ятовується, тому варто розвивати дитину саме в цьому ключі. У дерев’яних алфавітів, придбати які можна на сайті https://rozvivayko.com.ua/g10776592-derevyannye-razvivayuschie-igrushki, є й інші переваги.

 https://rozvivayko.com.ua/g10776592-derevyannye-razvivayuschie-igrushki

Дерев’яні абетки і алфавіти: переваги

Перш за все, звернемо увагу на найважливіший фактор — безпеку. Батьки переживають за своїх дітей, їх благополуччя і здоров’я, саме тому багато хто воліє вибирати тільки перевірені іграшки та товари для дітей. До їх числа можна сміливо віднести іграшки з дерева, в тому числі, абетку або алфавіт. Дерев’яні вироби повністю безпечні, так як є екологічно чистими. А значить, вам можна не хвилюватися за малюка.

Кубики допомагають дитині в розумовому і фізичному розвитку. З їх допомогою можна складати слова і вчити букви, а також цифри. Крім того, дитина активно тренує пам’ять, запам’ятовуючи побачене, розвиває логічне мислення і формує словниковий запас. Прекрасна підмога для подальшого розвитку вашої дитини.

Найменшим малюкам кубики купують для того, щоб навчити їх тримати предмети в руках, координувати свої рухи а також розвивати дрібну моторику рук. Дрібна моторика, в свою чергу, допомагають розвивати мову на фізіологічному рівні. Надалі це допомагає навчитися спілкуванню з іншими людьми, і, як наслідок, комфортно відчувати себе в соціумі.

Як вибрати дерев’яні кубики або абетку дитині?

Щоб убезпечити свою дитину, варто звернути увагу на такі нюанси:

Матеріал. Виробники іграшок пропонують безліч кубиків і абеток, в тому числі, з пластика. На жаль, якість цього матеріалу неможливо визначити на око. З дерев’яними іграшками все досить просто: уважно огляньте поверхню кубиків, а також визначте вагу. Дерев’яні іграшки не повинні бути занадто легкими або важкими, а також бути без зовнішнього шлюбу.
Чистота. Дерево визнано екологічно чистим матеріалом, в цьому можна не сумніватися. Більш того, на поверхню дерева наносять такі ж безпечні матеріали для зображення букв або цифр. Іноді виробник йде ще далі і вирізає написи прямо на поверхні.
Відсутність фарби. Варто вибирати нефарбовані іграшки або іграшки з мінімумом фарби і це є як мінімум 2 причини. По-перше, не факт, що вона безпечна. По-друге, у дерева унікальна фактура. Вивчаючи предмет, дитина збагатить свої знання про природу, а це — прекрасна їжа для уяви.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here