Чому ви захочете переграти в Borderlands 3 за інших персонажів?

Чотири нових Мисливців за Притулком в Borderlands 3 відчуватимуться по-різному не просто з точки зору унікального дерева навичок у кожного з героїв. На відміну від минулих Мисливців з перших двох частин, в Borderlands 3 головні герої багато говорять і щось коментують, по-своєму відповідають на питання NPC. Вибір Мисливця за Притулком не вплине на те, як закінчиться основна історія, але позначиться на вашому сприйнятті певних подій і розумінні взаємин конкретних персонажів, що може спонукати пройти компанію Borderlands 3 більш ніж один раз.

Акцент на сюжеті «Сирени в Borderlands 3» означає, що Амара, наприклад, безпосередньо пов’язана з цією історією, так як сама є Сиреною, а FL4K — небінарний ІІ, який відчуває сексуальний потяг до Еллі, заграє з нею при кожному зручному випадку. Придбати гру можна тут: https://www.consolewars.com.ua/playstation-4/igry/borderlands-3-ps4/.

Минулі герої рідко відчувалися однаковими, врешті-решт у них унікальні здібності, тому геймплей за кожного персонажа завжди відрізняється. А ось реакція на сюжет і історію у них всіх схожа. Події з боку Маї, Зеро, Брика і Мордехая завжди сприймаються однаково, тому для третьої гри це хороше рішення по зміщення акцентів. Я вже уявляю, як кожен з нових Мисливців по-різному реагуватиме на стьоб близнюків Каліпсо.

Крім гучних героїв, можливості впливати на зовнішній вигляд NPC і події квестів, сюжет третин Borderlands — це все та ж брутальна історія з чорним гумором, трешову хаосом і дурними каламбурами, які визначили минулі ігри та спін-офф Tales from Borderlands.

Майже кожен важливий або колоритний персонаж з попередніх чотирьох ігор повертається в цій новітній частини, хоч багато змінилися за сім ігрових років, що минули після подій Borderlands 2. Оскільки у франшизі було так багато історії, Gearbox вирішили не давати нам під контроль будь-яких старих персонажів . Саме тому таких героїв як Крихітка Тіна, сер Хаммерлок або Еллі ми не побачимо в ролі Мисливців. Було важливо, щоб гравці грали за персонажів, які ніколи раніше не взаємодіяли з Пандори і її мешканцями, історія повинна заново відкривати франшизу, допомагаючи новачкам серії.

Однак не всі сюжетні моменти можуть бути вписані в сюжет Borderlands 3, саме тому студія випустила DLC для Borderlands 2, де розповідаються події між другою і третьою грою.

Крім того воно потрібно було, щоб ввести повноцінно в канон події Tales from Borderlands. Tales from the Borderlands — виняткова гра у франшизі, єдина в серії, в якій головні герої не Мисливці за Притулком, а також вона не є шутером від першої особи. Проте, ця адвенчура підняла безглуздий гумор Borderlands на нові висоти, і саме до цього рівня безглуздості прагне Borderlands 3.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here