Чому електросамокати стали так популярні

Електросамокати поширені в мегаполісах, де у багатьох на рахунку буквально кожна хвилина. Автобуси можуть запізнюватися, а пробки на дорогах не дозволяють городянам контролювати свій розклад. Електросамокат допоможе не залежати від дорожніх ситуацій.

Самокати на електродвигуні можна використовувати майже всюди. Вони більш маневрені і компактні, ніж класичні велосипеди, скутери або автомобілі.

За допомогою одних моделей можна з комфортом пересуватися по місту, інші здатні підкорити бездоріжжя.

Звичайний самокат не підійде для поїздок на далекі відстані через низьку швидкість, яка залежить від дій людини. У електросамокатах електрика працює на водія. Не доведеться докладати зусиль, щоб швидко їздити. До того ж електроенергія обходиться дешевше бензину та інших видів палива.

Для їзди на електросамокаті поки не потрібно отримувати водійські права, навіть за умови, що деякі моделі здатні розігнатися до 100 км / год

Від чого залежить вибір

Вибір моделі електросамоката залежить від того, як і де ви плануєте його використовувати.

Якщо хочете заощадити час по дорозі на роботу, підійде міський електросамокат. Потужність мотора такої моделі невелика — від 250 Вт до 500 Вт. Колеса міського електросамоката — від 6 до 9 дюймів, акумулятор — на 4-10 Ah. Модель можна легко складати і переносити в одній руці. Зручно, якщо потрібно проїхати з таким електросамокатом в метро або в громадському транспорті. Він також поміститься в багажник автомобіля.

Щоб бути спокійним за збереження транспорту, потрібно подбати про додаткову гідроізоляцію, щоб вода не потрапляла всередину деталей. Це особливо важливо робити восени і навіть в тому випадку, якщо на моделі є заводський захист від вологи. Виробники не сильно захищають електронну частину електросамокатів. Акумулятор і контролер моделі можуть легко вийти з ладу при контакті з водою. Гідроізоляцію можна виконати в сервісному центрі, який спеціалізується на обслуговуванні електротранспорту.

Багато хто думає, що електросамокати важкі. Насправді їх вага залежить від ємності акумулятора і потужності мотора. Чим могутніше самокат, тим більше він буде важити. На цей показник також впливають матеріал рами, величина коліс і додаткові пристосування. Міські електросамокати важать 7-15 кілограмів, а позашляхові — 25-60 кілограмів і більше.

Як швидко розганяється електросамокат і як далеко може їздити

Міські моделі в середньому розганяються до 25-30 км / ч. Позашляхові здатні розігнатися до 150 км / ч. Швидкість змінюється в залежності від коліс і потужності мотора.

Електросамокати в середньому проїжджають від 15 до 30 кілометрів без підзарядки. Зазвичай цього вистачає, щоб дістатися до роботи і повернутися додому. Якщо цього пробігу недостатньо і ви не хочете купувати важкий позашляховий транспорт, можна вибрати модель із знімною батареєю. Щоб збільшити відстань, яку треба подолати, можна просто докупити до електросамокати другий акумулятор і встановлювати його, коли закінчиться зарядка в першому. Позашляхові моделі відрізняються широким діапазоном по запасу ходу — від 40 до 150 кілометрів, так як у них більш ємкісна батарея.

Для безпеки рекомендують придбати захист — шолом, налокітники та наколінники. Врахуйте, що навіть якщо ви повністю впевнені в своїх навиках водіння, зіткнення може статися не з вашої вини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here