Чоловік на годину: за якими критеріями вибрати хорошого майстра

Зібрати шафу, поміняти змішувач, усунути будь-яку поломку — всюди потрібні чоловічі руки. Але що робити, якщо чоловіки в будинку немає і не передбачається в найближчому майбутньому — звичайно, скористатися послугою «чоловік на годину». Тільки потрібно правильно вибрати фахівця.

Вивчіть портфоліо і відгуки

Найперше, що потрібно зробити — це скласти рейтинг обслуговуючих компаній міста. Якщо обмеження в засобах немає, то краще вибрати найкращу (за відгуками) організацію. Розцінки в ній будуть дорожче, ніж скрізь, але такі фірми стежать за своєю репутацією і підтримують її якістю послуг. У https://servis044.kiev.ua/master_na_chas.html працюють справжні професіонали, які швидко впораються з поставленим завданням, будь то сантехнічні, столярні, електромонтажні, ремонтні, комунікаційні або просто збиральні роботи.

У більшості сервісів є свої сайти, на яких можна знайти вичерпну інформацію по всіх видах робіт і подивитися фотозвіти вже виконаних послуг. Тут же можна вибрати «чоловіка на годину», орієнтуючись на його портфоліо, в якому, до речі, є і його фотографія, щоб клієнт міг представляти, з ким веде переговори і хто прийде до нього в будинок.

Професіонала видно відразу

Ще один спосіб не помилитися — це проаналізувати перший етап спілкування з майстром. Справжній професіонал ще на етапі знайомства уточнює деталі:

  1. Він не приїде навмання, а обов’язково запитає, якого роду поломка, або навіть попросить надіслати фото і відео, щоб взяти з собою потрібні інструменти і купити запчастини.
  2. Майстер обов’язково уточнить зручний для вас час і приїде до призначеного часу. А в разі затримки і непередбачених обставин обов’язково попередить.
  3. На виклик приїде охайний і приємний чоловік. Він буде в чистому одязі, акуратно причесаний, а перед входом в квартиру він обов’язково разуется або одягне принесені з собою бахіли.
  4. Якщо «чоловік на годину» порушив хоч один з цих пунктів — це вже привід відмовитися від його послуг. Подібне неповагу, швидше за все, виявиться і в роботі.

Ввічливе спілкування

Що ще відрізняє професіонала від некомпетентного майстра — як не дивно, але це ввічливе спілкування. Людина, що знає і любить свою роботу, яка, до речі, має на увазі постійний прямий контакт з клієнтами, вміє з ними розмовляти:

  1. він ввічливий;
  2. дотримується субординації;
  3. говорить тільки по суті;
  4. не намагається з’ясувати сімейний стан клієнта і вже тим більше не насміхається над його безпорадністю.

Хороший майстер якісно виконає свою роботу і дасть на неї гарантію, яка навряд чи стане в нагоді, тому що фахівці дорожать своєю репутацією і відразу роблять все на совість. Після закінчення робіт «чоловік на годину» прибере за собою місце діяльності, тоді як недобросовісний виконавець не вважатиме за потрібне це зробити.

Вибираючи «чоловіка на годину» звертайтеся тільки в перевірені організації. Не довіряйте приватним особам, які пропонують свої послуги. За подібним оголошенням може ховатися як професіонал, так і звичайний шахрай. Завжди краще перестрахуватися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here