Чи знаєте ви, з чого складається жіночий класичний костюм?

Всі знають, що костюм не що інше, як готовий комплект одягу, з яким залишається поєднувати тільки взуття, вбрання для верхньої частини тіла та аксесуари для завершення образу. Перевага таких виробів в тому, що вони вже створені в одному стилі, з гармонійною кольоровою палітрою і з одного матеріалу.

Однак часто, маючи намір придбати класичний костюм жіночий, виникають труднощі з тим, що ж має бути в комплекті. Для того, щоб шопінг не втомив вас і в процесі вибору не виникало ніяких питань, дізнайтеся прямо зараз, які бувають різновиди подібного вбрання для жінок, а також коли їх слід надягати.

Особливості фасону жіночого костюма

Сьогодні в будь-якому магазині можна розгубитися серед величезного вибору жіночого одягу, серед якого й костюми. Класичні фасони пропонуються в таких комбінаціях, як:

  1. Трійки: спідниця, брюки і піджак / жакет; штани, спідниця і жилет; спідниця, жилет і піджак; штани, жилет і піджак; шорти, штани і піджак.
  2. Двійки: спідниця / шорти / брюки і піджак / жакет / жилет.
  3. Четвірки: брюки / шорти, жакет, спідниця і топ / блуза / сорочка.

У 18-19 століттях почали з’являтися перші прототипи знайомих нам фасонів класичних костюмів. Як правило, вони належали до чоловічого одягу і довгий час шилися саме для них. Придбати класичний брючний жіночий костюм, що складається з піджака, жилета і штанів, тоді зовсім було неможливо.

Пізніше, коли жінки отримали більше прав і можливостей для реалізації себе, в суспільстві з’явилася перша мода на жіночі костюми. Їх використовували для повсякденного носіння, а також для урочистих і офіційних заходів. При цьому до 1960-х років у дівчат не було можливості носити зручні штани, адже за це навіть могли заарештувати. Спочатку класичний жіночий піджак або жакет доповнював строгу спідницю. Аналогічний з чоловічим одягом фасон для жінок став повсюдно доступний тільки в кінці 1970-х.

Згодом зміни торкнулися не тільки окремих елементів комплекту, але і крою одягу в цілому. Стримані і суворі, деталі класичного вбрання почали змінювати на більш помітні і яскраві. Потім модні дома змінили елегантні і витончені колекції на більш вільні і прості варіанти. Трендові речі поступаються місцем більш сміливим і свіжим ідеям, але класичний костюм ще не вийшов з моди.

Який варіант слід вибрати: загальні правила

Спочатку варто визначитися з тим, для якої події потрібна ця річ. Більш відверті і молодіжні варіанти не варто купувати для ділових зустрічей.

Потім варто визначитися з сезоном. Якщо ви шукаєте «трійку» або «двійку» на літо, то зверніть увагу на вироби з льону та бавовни. І нарешті, як замаскувати недоліки і увиразнити переваги своєї зовнішності: грайте з довжиною, кроєм, відтінками костюмної тканини.

Джерело: virna.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here