Бензиновий генератор: переваги та особливості вибору

Дуже часто в приватних будинках виникає необхідність у використанні резервних джерел електроживлення. Оптимальним варіантом є бензиновий генератор. В його основі знаходиться двигун, який за рахунок своєї роботи створює електричну енергію. При цьому в моторі посилено обертається провідник, розташований між двома магнітами. Для успішної роботи бензогенератор використовує паливо, яким є бензин.

Застосовується даний пристрій частіше в побутових потребах. Бензиновий електрогенератор просто незамінний на складських сільськогосподарських будівлях, дачах і будинках, віддалених від джерел безперебійної електроенергії. Також його використовують у разі аварії і перебоїв системи подачі енергії.

Щоб підібрати бензиновий генератор для дачі або приватного будинку на сайті https://sevenmart.com.ua/g89645094-generatory, спочатку варто розібратися в особливостях даного пристрою. Ми розповімо вам про існуючі типи бензогенераторов, підкажемо, до чого в першу чергу потрібно придивитися і де купити подібний пристрій за максимально вигідною ціною.

Бензиновий електрогенератор: найпоширеніші види

Дані пристрої умовно діляться на кілька груп, відштовхуючись від своїх основних характеристик. Бензогенератори для будинку можуть бути:

  1. рамні;
  2. інверторні.

Рамні бензинові генератори найчастіше застосовуються для побутових потреб. До них також підключають велике обладнання під час виробничих робіт. Такі бензо- пристрою складно транспортувати через їх габаритних розмірів і великої ваги.

Інверторні бензинові електрогенератори мають компактні розміри. Вони подають енергію значно стабільніше і якісніше. Дані бензинові генератори застосовують для підтримки роботи складної електроніки. Наприклад, комп’ютерів, серверів. Вага таких бензинових генераторів становить не більше двадцяти кілограм, що істотно спрощує їх транспортування.

У кожному електрогенераторі знаходиться мотор, який забезпечує його безперебійну роботу. Він може бути:

  • двотактним;
  • чотиритактним.

Двотактні побутові бензинові електрогенератори застосовують в якості аварійних джерел енергії. Вони не призначені для постійної посиленої роботи. Найчастіше такі бензинові генератори можна застосовувати лише в разі потреби. При регулярній експлуатації дані бензо- пристрої для дачі або будинку дуже швидко ламаються. Правда, і коштують вони відносно дешево.

Чотиритактні побутові бензинові генератори — повна протилежність до попереднього вигляду. Вони можуть давати електроживлення протягом практично необмеженого терміну. Відрізняються вони високою продуктивністю, стабільністю і відмінною потужністю. Такі бензо генератори виробляють стабільну енергію для максимально якісної роботи. Єдиним їх недоліком є великий обсяг споживання палива під час роботи.

Щодо циклічності можна виділити два найпоширеніших типи бензинових генераторів:

  1. однофазні;
  2. трифазні.

Однофазні бензинові пристрої — ідеальний варіант для будинку, дачі та інших побутових потреб. З їх допомогою можна забезпечити роботу близько трьох приладів. Потужність двигуна в такому бензиновому генераторі не перевищує 400 Вт.

Трифазні пристрої мають один суттєвий недолік. Вони не можуть працювати при низьких температурах. Якщо ж ви розмістите такий бензиновий генератор на дачі або в будинку, де навколишнє середовище буде максимально сприятливої, то зможете налагодити його якісну безперебійну роботу мінімум на десять годин.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here