Антисептики для обробки рук при коронавірусі

Ми змушені попередити, що недобросовісні виробники випускають продукцію низької якості і тим самим піддають своїх споживачів небезпеці.

Часто відбувається так, що на упаковці навіть не вказують відсоток вмісту спирту, а це дуже важливий критерій при виборі спиртового антисептика.

Виробники деколи просто економлять на такому важливому компоненті в складі, що може привести до серйозних наслідків. Адже незахищений організм наражається на небезпеку зараження, аж до летального результату.

Антисептики та засоби для дезінфекції повинні задовільняти таким запитам:

 1. комфорт і швидкість використання;
 2. Не сушити шкіру (зволожувачі в складі);
 3. мати високу здатність до знищення мікроорганізмів;
 4. не чинити системну антибактеріальну дію;
 5. мати зручний обсяг;
 6. не викликати резистентність мікрофлори;
 7. мати пролонговану дію;
 8. не повинні викликати негативну дію на організм людини: мутагенну, токсичну, аллергенну, онкогенну, подразнюючу.

Тільки коли антисептик відповідає всім вимогам, його можна регулярно використовувати і не турбуватися про ризики.

Види антисептиків для шкіри рук

Антисептик — це засіб, який ми використовуємо для боротьби з патогенною мікрофлорою, щоб уникнути зараження. Існує кілька видів антисептичних засобів:

По компоненту дії

 • спиртовмісні (етанол, ізопропанол);
 • містять четвертинні амонієві сполуки (ЧАС) — дезінфектанти, є поверхнево-активними речовинами;
 • похідні гуанідинів (в т.ч. хлоргексидин) — володіють хорошими денатуруючими властивостями. Повільно вивільняються, але зберігають ефективну концентрацію;
 • кисневоактивні (на основі перекису водню, надуксусной кислоти);

За формою випуску

 • спрей — найбільш поширена форма. Дуже практична, є зручний дозатор, швидко вбирається і вивітрюється. Обов’язково в складі повинні бути пом’якшувальні шкіру компоненти, щоб уберегти шкіру від пересихання;
 • гель — практично не сушить шкіру рук, але залишає залишкову липкість, тому виникає бажання додатково промити руки водою. Гель так само легко наноситься, частіше має приємний запах;
 • пінка — найчастіше не містить спирту, добре вбирається і не залишає липкості. Більше економічна ніж гель, але менш економічна ніж спрей;
 • серветки — це матеріал, просочене антисептичним засобом. Комфортний для швидкої обробки рук і одночасного видалення забруднень.

Ефективність антисептика вимірюється в концентрації і типі діючої речовини, а його форму кожен вибирає залежно від особистих переваг. У нашому інтернет-магазині є широкий вибір дезінфікуючих засобів, в тому числі антисептики у формі спрею, гелю.

І навіть з низьким вмістом спирту, але за дією він не відрізняється від звичайного антисептика з 70% вмістом ізопропілового спирту. Тому як його дію доповнюють інші компоненти, спрямовані на знищення вірусів і бактерій.

Його перевага в тому, що він менше сушить шкірні покриви, але проявляє високу ефективність відносно патогенів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here