5 причин вибрати дерев’яну іграшку в якості подарунка малюкові

Багато молоді батьки, коли їх дітки починають підростати, стикаються з проблемою вибору відповідних іграшок. І кожному з батьків хочеться вибрати щось корисне і безпечне, при цьому з урахуванням інтересів і самого малюка.

Серед цього розмаїття виділяються дерев’яні іграшки. І незважаючи на те, що пластикові іграшки (той же конструктор, що розвиває дрібну моторику дитини) вважаються популярнішим і доступнішим за ціною, все-таки дерев’яні іграшки заслужено є лідерами за якістю і безпеки. Давайте розберемося, чому розвиваючі дерев’яні іграшки краще, ніж інші варіанти?

Причина №1. Дерево — це екологічно чистий матеріал

Як виробляються дерев’яні іграшки? При їх виготовленні використовуються тільки екологічно чисті матеріали; зазвичай навіть фарби, якими покривають поверхню іграшки, складаються з харчових барвників. Крім того, на відміну від пластмаси, деревина може бути перероблена природним шляхом, коли підійде кінець терміну її служби. Такі деревянные развивающие игрушки є частиною природи, її продовженням в руках Вашої дитини. І тому вони також абсолютно гіпоалергенні, адже при їх виробництві використовуються тільки натуральні матеріали.

 деревянные развивающие игрушки

Причина №2. Дерев’яні іграшки вважаються одними з найбільш безпечних

Боїтеся, що дитина може випадково отруїтися неякісно пофарбованим пластиком, якщо раптом візьме іграшку в рот? Вам не доведеться турбуватися про це у випадку з дерев’яними іграшками. Вони виготовляються з екологічних, а значить безпечних для здоров’я дитини матеріалів. Також якісні дерев’яні іграшки, наприклад, з асортименту BRIO, завжди ідеально відшліфовані, що допомагає уникнути скалок і подряпин.

Причина №3. Дерев’яні іграшки дуже міцні і довговічні

Ці іграшки рідко ламаються і при належному догляді можуть радувати ще багато поколінь дітей. Їх міцність також забезпечує і безпеку гри, адже, на відміну від пластмаси, яка може лопнути або надломити, поранивши Вашої дитини, дерев’яні іграшки зберігають свою цілісність. Такі іграшки не втрачають свою форму, як це буває з плюшевими або ганчірковий, не рвуться і не б’ються. Насправді, іграшок з дерева складно нанести пошкодження серйозніше невеликої подряпини або вм’ятини. І навіть в такому випадку, Ви можете відшліфувати і заполірувати пошкоджену ділянку самостійно, щоб Ваша дитина продовжив насолоджуватися улюбленою дерев’яної іграшкою!

Причина №4. Дерев’яні іграшки приємні на дотик і на запах

Приємний запах і спокійний колір дерева, з якого виробляються іграшки, благотворно впливає на нервову систему малюка. Кислотні відтінки пластикових іграшок дратують зір, тоді як природні кольори натуральних матеріалів заспокоюють дитини і дають йому зосередитися на користь від гри.

Причина №5. Дерев’яні іграшки дуже корисні для розвитку дитини!

По-перше, маніпулюючи дерев’яними іграшками різних форм і розмірів, діти активно розвивають своє логічне мислення. В процесі побудови великих залізниць з використанням безлічі деталей дитина вчиться логічно мислити і представляти результат кожного свого рішення. Оскільки дерев’яні іграшки мають неспецифічні форми і розміри, малюкові доведеться проявити здібності у вирішенні завдань для того, щоб розібратися, як вписати їх в певні сценарії.

По-друге, будуючи залізниці і інші об’єкти, діти починають візуально бачити, як узгоджуються між собою різні деталі, що покращує їх зорово-моторну координацію. Також процес гри і маніпуляція деталями різних розмірів дозволяють розвивати дрібну моторику.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here